Zoeken

Covid-19 Compensatie Dansschool Dançar

Bijgewerkt: 5 jun 2020

Verontwaardigd van wat rondom ons gebeurd plaatsen we oprechte duidelijkheid!

Onze compensatiemaatregelen;


1. Vanaf zaterdag 14 maart 2020 (daags nadat de lockdown werd aangekondigd) hebben wij tal van QR-code opdrachten gecreëerd voor klein en groot. Van kleurplaten tot leuke to do opdrachten voor het hele gezin.


2. Er werden dagelijks interactieve video’s gecreëerd, gemonteerd en gedeeld met onze leden. Van Yoga & Pilates tot een fijne Latin demo.

3. Alle danslessen die omwille van Covid-19 niet konden plaatsvinden (te betreuren overmachtsituatie) hebben we zo goed als mogelijk en wekelijks online afgewerkt.

4. We organiseerden recentelijk outdoor danslessen bovenop het gegeven lessenpakket. In de mate van het mogelijke organiseerden we gratis lessen voor iedereen die zich hiervoor aangemeld had, NIEMAND werd geweigerd, alle aanmeldingen werden verwerkt.

5. We stelden een goodiebag samen voor ELK individueel Dançar lid. Zo ontvangen jullie bij verder lidmaatschap een gratis gymtas, t-shirt, 2 balpennen, aankoopbon bij Creativo, Dançar zonnebril, enz... (Deze kan dus bij herinschrijving opgehaald worden vanaf 20 juni 2020.) Gezien de social distancing maatregelen zal dit op afspraak verlopen.

Schrijf in tussen 20/06/2020 en 26/06/2020, ontvang een korting van 10 euro wanneer u voor 3 cursussen inschrijft en verneem meteen wanneer u uw goodiebag kan komen ophalen.

(Inschrijvingen voor bestaande leden; Roeselare@DansschoolDancar.be)

(Inschrijven voor nieuwe leden: Info@DansschoolDancar.be)

6. We reikten 100 gratis gepersonaliseerde Dançar mondmaskers uit!

7. Volgend dansseizoen tellen we niet het gebruikelijke aantal van 13 en 17 lessen, maar wel het totaal aantal van 32 lessen! We doen er zo een extra van 2 gratis lessen bovenop ter compensatie van de “gemiste” danslessen in het huidig dansseizoen.

8. We organiseren tot slot NOG een extra lesweek voor onze leden! Het licht staat op groen en zo gaat die week door van 8 juni 2020 t.e.m. 13 juni 2020 volgens de gebruikelijke uren. Let wel; We moeten hier alle aandacht schenken aan de opgelegde veiligheidsvoorschriften. Aankomen met een mondmasker wordt geapprecieerd.


En dit alles met ontzettend veel enthousiasme en passie!


278 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven